תרפיה באמצעות הדמיון, הינה טכנולוגיה ייחודית, שבאמצעותה משתמשים במשאבים הפנימיים של האדם, על מנת להעביר אותו מהמצב שבו הוא מצוי, למצב חדש ורצוי, שבו הוא מעוניין להיות וזאת באמצעות הדמיון.

המשאבים הפנימיים, הם היכולות הטבעיות שלנו לפעול בסיטואציות שונות בחיינו. הם הכלים שבהם אנו נעזרים כדי להתמודד ולחוות מצבים שונים.

כשאנו מאבחנים את המשאבים האלו, אנו יכולים להטמיע מסרים בתת המודע, דרך שימוש בשפה ובכלים מותאמים בדיוק לתת המודע של הלקוח.

איך זה נעשה?

לאחר שאבחנו את הלקוח ולמדנו איך התת מודע שלו קולט ובאיזו שפה הוא מדבר, מהם המשאבים שלו והחשוב ביותר – מהו המצב המצוי שממנו הוא רוצה לצאת ומהו המצב הרצוי, שאליו הוא רוצה להגיע – אנחנו מעוניינים שהוא יהיה במצב רגיעה, כך שהמוח שלו יתפקד על גלי אלפא. במצב זה המודע הופך שקט יותר ותת המודע נגיש וזמין לתהליכים באמצעות הדמיון.

התהליכים כוללים טכניקות ברורות מכוונות מטרה ושימוש נכון ומדויק בהן, יביא לתוצאות מהירות ופשוטות בתוך התהליך.

תפקידנו בתהליך, להיות פנס שמאיר את השביל, מהמצב המצוי הקיים אל המצב הרצוי החדש. אנחנו מנחים את הלקוח לראות את מה שהוא רואה, לשמוע את מה שהוא שומע, לחשוב ולהרגיש את מה שהוא חושב ומרגיש… תפקידנו בתהליך, לוודא שהתת מודע מקבל את המסר החיובי והמדויק ביותר עבורו.

איך יודעים שזה עובד?

 בסוף התהליך, אנו דואגים להטמיע את המידע והרעיונות שעלו, מתוך תת המודע. ההטמעה נעשית באופן כזה, שבכל פעם שהלקוח יזדקק לו, הוא יצליח לשלוף אותו ולהשתמש בו.

אמרנו בתחילה, כי הטכנולוגיה משתמשת במשאבים הפנימיים של האדם. דמיינו שתת המודע שלכם, חיזק משאבים חיוניים שפועלים רק במצבים מסוימים, אך היו חסרים במצבים נחוצים אחרים. עתה יש לכם את הכלים, הידע והיכולת לזהות מצב חסר ולשנות אותו במהירות למצב חיובי אחר.

כשהתהליך מוטמע באופן מקצועי ונכון, השינוי קורה באופן מידי והוא נגיש לטווח ארוך.

מחפשים להעשיר את הידע והיכולות המקצועיים שלכם? מעוניינים לדייק את העבודה שלכם בקליניקה? להגדיל ולגוון את סל הכלים שלכם? – התמחות ב'תרפיה באמצעות הדמיון' נלמדת באקדמיה ומאפשרת לכם להיות מאסטרים.

בואו תהיו מצוינים יחד אתנו.